طراحی وب سایت خبری و تبلیغاتی

بوسیله علیرضا پایدار | 1395/1/29 | مجموعه فناوری اطلاعات

0 نظر

طراحی وب سایت خبری و تبلیغاتی

امروزه تبلیغات یکی از مهم ترین ابزاری است که شما می توانید به کمک آن محصولات یا خدماتتان را به کاربران دنیای اینترنت معرفی نمایید.  شاید به جرات بتوان وب سایت را قوی ترین و فراگیر ترین نوع تبلیغات شمرد . این نوع از تبلیغات به صاحبان مشاغل از کوچک تا بزرگ امکان می دهد در دهکده جهانی و در فضایی آزاد به رقابت با یکدیگر بپردازند . در این فضا می توان از هر نقطه ای از جهان دیده شد .

هدف از داشتن وب سایت تبلیغاتی چیست ؟

در زندگی مدرن، افراد و شرکت ها در اینترنت به دنبال اطلاعات مورد نیاز خود هستند و دلیل اینکه افراد از وب سایت ها دیدن می کنند قطعا برای به دست آوردن اطلاعات است و اگر شما در دنیای تجارت هستید، وجود اطلاعات از تجارت شما ضروری و مهم است، در نتیجه داشتن وب سایت  برای مشتریان شما و ارائه اطلاعات از خدمات و محصولاتی که می توانید در اختیار آن ها قرار دهید، الزامی است.

در ادامه به برخی از ویژگی های مهم ضرورت داشتن یک وب سایت  جامع برای تجارت و تبلیغات خود می پردازیم.


صرفه جویی در هزینه

ارائه محصولات در قالب های مختلف تبلیغاتی نظیر رسانه های چاپی، تلویزیون، رادیو و ... پرهزینه و زمان بر می باشد ولی سرمایه گذاری در بخش تبلیغات یک امر ضروری و از واجبات می باشد. داشتن وب سایت باعث معرفی محصولات و گسترش تجارت شما با هزینه خیلی کمتر و ماندگاری طولانی می شود و حتی می توان از تبلیغات رایگان بهره مند شد، که به این وسیله می توان شاهد کاهش چشمگیر هزینه های تبلیغات شد.

رضایت

وجود یک وب سایت، بستر مناسبی برای خرید و سفارش آسان مشتریان از شما را فراهم می کند، هم چنین اغلب افراد ترجیح می دهند که به جای رانندگی مسافت های طولانی تا دفتر فیزیکی شما از وب سایت شما دیدن کنند، از دیدگاه مشتری، برای آن ها خوشایندتر است بدون این که از آنان سوالاتی شود در وب سایت  شما به دنبال محصول یا سرویس مورد نظر خود بگردند.

افزایش مشتریان

اکثر کسب و کارها دارای معروفیت و محبوبیت در جامعه اطراف خود می باشند ، اما چه اتفاقاتی برای مشتریان بالقوه که خارج از محدوده ی شما هستند می افتد؟

طراحی سایت می تواند به شما جهت جذب مشتریان، نه تنها خارج از محدوده فیزیکی کسب و کار شما، بلکه در وسعت جهانی کمک کند . اینترنت راهگشای یک جامعه جهانی است، با طراحی وب سایت می توانید کسب و کار خود را در سراسر جهان معرفی کنید.

دسترسی به اطلاعات مشتریان

آیا می دانید زمانی که شما صاحب یک وب سایت  هستید می توانید تمام اتفاقاتی که در آن می افتد را پیگیری کنید؟ شما هم چنین می توانید اطلاعاتی در خصوص افرادی که از وب سایت  شما دیدن کرده اند یا برای شما ایمیل ارسال کرده اند را مشاهده کنید و می توانید بدون صرف هیچ هزینه ای تمام اطلاعات وب سایت خود را اصلاح یا به روز نمایید.

دسترسی آسان

آیا تا به حال مشتری خود را به دلیل پایان یافتن زمان کاری خود از دست داده اید؟ شما مجبور نیستید درهای وب سایت خود را در هیچ زمانی ببندید، یک وب سایت  آنلاین می تواند در هر ساعتی از شبانه روز توسط کاربر مشاهده شود. تنها نکته ا ی که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که اطلاعات وب سایت  در خصوص محصول و خدمات شما بایستی به روز وکامل و شفاف باشد.

افزایش فروش

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، افزایش بازدید از محصولات و خدمات شما باعث افزایش فروش شما می شود و این دقیقا کمک بزرگی است که وب سایت به شما انجام می دهد. شما می توانید مقدار بازدید از وب سایت خود را به کمک یک طرح مناسب و مدرن، دسترسی آسان به تمام محصولات، خدمات ارائه شده و به روز کردن آنلاین تمامی محتویات سایت افزایش دهید و در نتیجه میزان فروش و سود را بالا ببرید.

فرصت

یک وب سایت می تواند این فرصت را به شما بدهد که اعتبار خود را به مشتریان و همکاران خود اثبات کنید و هم چنین وب سایت شما می تواند محلی برای جذب اعتماد سرمایه گذاران، معرفی تجارت شما و راه گشای آینده کسب و کار شما باشد.

مشتریان وفادار

تفاوت بین مشتری و مشتری وفادار چیست؟ مشتری شخصی است که برای یک بار از محصول و خدمات شما استفاده می کند، اما مشتری وفادار کسی است که به طور مداوم از خدمات و محصولات شما استفاده می کند و حتی شما را به اطرافیان خود معرفی می کند و حال داشتن یک وب سایت بهینه شده می تواند سبب افزایش مشتریان وفادار شما شود و تجارت شما را بهبود ببخشد.

گروه برنامه نویسی نوآوران با ارائه ی راه کارهای علمی ، حرفه ای و تجربی موفق بازاریابی از طریق اینترنت و  نیز طراحی اصولی و حرفه ای وب سایت تبلیغاتی بر اساس نیاز شما و تجربیات خود، می تواند شما را در رسیدن به یک وب سایت کار آمد یاری نماید.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

تلفن تماس : 33264093 – 013

تلفن همراه : 09111313727 - 09113369182  

آدرس ایمیل : www.info@bnsdeveloper.com


چنانچه این خبر مورد رضایت شما می باشد آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید