سئو (بهینه سازی سایت) چیست و چه کاربردی دارد؟

بوسیله علیرضا پایدار | 1395/1/21 | مجموعه SEO

0 نظر

سئو (بهینه سازی سایت) چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی وب سایت کافی نیست!
سایت شما باید بازدید کننده داشته باشد!
راه حل چیست؟

سئو یا SEO در کلمه به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و در حال حاضر یکی از مهمترین کارها در طراحی وب سایت می باشد.

با استفاده از سئو ,سایت شما می تواند بازدیدها و ترافیک بیشتری به خود جذب کند و این کار باعث افزایش رتبه سایت شما نسبت به سایر سایت ها می شود و در نتیجه با اولین جستجو در اینترنت سایت شما در صفحات اول گوگل نمایش داده خواهد شد.

بسیار از کاربران بعد از نتایج جستجو تمایل دارند از صفحه اول گوگل و یا همان 10 لینک اول که پیدا شده استفاده کنند و از مابقی صفحات چشم پوشی می کنند و اما آمارها چه می گویند:


70 درصد از کاربران در هنگام جستجو حتما به یکی از 3 سایت اول مراجعه و روی آن کلیلک می کنند , فقط 7 درصد از کاربران به سایتهای رتبه بیستم به بعد مراجعه و کلیک می کنند.

85 درصد کاربران اگر پاسخی برای جستجوی خود در 20 نتیجه اول نتایج جستجو پیدا نکنند، جستجوگر مورد استفاده خود را تغییر می دهند.

و اما 33 درصد از کاربران اینترنت فکر می کنند سایتی که در صفحه اولیه جستجو قرار دارد، بهتر از رقبای خود می باشد و در آن موضوع خاص تنها حرف اول را میزند.

این آمار پیام واضحی را برای ما در بر دارد و می گوید که سایتهایی که در صفحه و یا صفحات اولیه نتایج جستجو قرار نمی گیرند بخش زیادی از کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست می دهد.

مطالب و محتوا یک سایت در زمینه سئو و بهینه سازی آن سایت مهمترین ویژگی سایت شما می باشد.

تولید و تنظیم یک محتوای با کیفیت برای وب سایت ، کار آسانی نمی باشد و به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد . بهترین محتوا را آماده و ایجاد کنید ، گوگل سایت شما را پیدا می کند .

ما الگوریتم فرا سی ام اس را دقیقا برای با اهمیت بودن محتوا به وجود آورده ایم . یکی از مهمترین اهداف ما هم داشتن محتوای عالی و خاص برای مشتریانمان می باشد.

با ما در فیسبوک و اینستاگرام همراه باشید.

منبع : www.faracms.com


چنانچه این خبر مورد رضایت شما می باشد آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید